NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Look Into Map jsou designové, barevné a pozitivní mapy, které zkrášlí zdi vašich domovů.

Cílem projektu Look Into Map je vrátit mapám život a ukázat je v nové originální a trochu umělecké formě. Jsme věční optimisté a tuto vlastnost vkládáme i do našich map. Chceme, aby Vám přinášely pozitivní naladění.

Mapy od Look Into Map jsou pro všechny milovníky cestování, pro ty, kteří jezdí rádi prstem po mapě, pro ty, kteří se ve vzpomínkách rádi vracejí do zemí, které navšítivili, pro ty, kteří občas dají přednost mapě před GPS a pro ty, kteří chtějí, aby jim zdi jejich domovů připomínaly místa, která navštívili.

Co to jsou designové mapy? Jde o plakáty, které zobrazují mapy v originálním a uměleckém pojetí. Většinou nejde o mapy funkční a nikam podle nich nedojedete :-), jsou tu pro radost, plné barev a pozitivní  energie. Vytváříme mapy celého světa, mapy kontinentů, mapy států a také mapy měst. Co pro nás znamená výraz designová mapa však nejlépe pochopíte, když se rovnou na naše výtvory podíváte :-).

Můžete si je jen tak nalepit na zeď nebo na dveře, ale nejlépe vyniknou, když si je zarámujete do pěkného rámu.

...pokud mezi mapami nenaleznete takovou, která by Vás zaujala, ale máte v hlavě jiný nápad a inspiraci a nebo byste raději jiné barevné kombinace nebo rozměry, než které jsou standardně k dostání, ozvěte se nám a my Vám vytvoříme mapu "na míru" a rozšíříme naši nabídku:-).

Tak hurá do toho, objevte svět našich map!